درباره ما

بینش، مرجع داده‌های صنعت برنامه‌های موبایل در ایران


داده‌ها و گزارش‌های بینش از دل ۱۰ سال فعالیت بازار به عنوان بزرگ‌ترین اپ استور اندروید فارسی بر آمده است. فعالیت صد هزار برنامه و بازی و داده‌های رفتار بیش از ۴۰ میلیون کاربر فعال امروز، بر اساس سنجه‌های متفاوت، بررسی و محاسبه شده است؛ داده‌های دریافت شده از این سنجه‌ها در بینش بازار، حاصل سال‌ها تجربه و تحلیل مداوم داده‌های این صنعت است. ما معتقدیم بدون جمع‌آوری و ترکیب داده‌ها در یک ابزار با منافع عمومی مشترک، جهان این صنعت پیشرفت نخواهد کرد.

هدف بینش برای ما روشن کردن مسیر تمام کسانی است که در این صنعت کار می‌کنند یا می‌خواهند به این حوزه وارد شوند.

ما انتظار داریم بینشِ بازار بتواند برای توسعه‌ی محصول کمک کننده باشد، برنامه ریزی‌ کمپین‌های مارکتینگ را آسان‌تر و نتایج را قابل پیش بینی‌تر کند، برای هدف گذاری شاخص‌های کلیدی ارزیابی عملکرد و برنامه‌‌ریزی راهبردی یار مدیران شود و سرمایه‌گذاران با اطمینان خاطری دوچندان وارد کسب و کارها شوند؛ از طرفی دیگر داده‌ها فضای نقد و آگاهی را برای رسانه‌ها باز کرده و ظرف تحقیقات دانشگاهی را بزرگ‌تر می‌کنند. بینشِ عمیق‌تر نسبت به صنعت، به سیاست‌مداران کمک می‌کند، واضح‌تر ببینند و به رشد صنعت برنامه‌های موبایلی کمک کنند.

بخشی از بینش به گزارش‌هایی اختصاص پیدا خواهد کرد که به صورت موردی و با توجه به شرایط صنعت، تغییرات، افت و خیز یا گزیده کردن یک موضوع خاص، تدوین می‌شود.

تماس با ما: insight@cafebazaar.ir

قوانین و شرایط استفاده از بینش را بخوانید